liczniki odwiedzin Biblitekarz
środa, 25 marzec 2020 09:45

Drodzy Czytelnicy!

W związku z ogłoszeniem na terenie RP stanu epidemii, zawieszamy pracę GBP oraz Filii w Starych Żukowicach, Nowych Żukowicach i Zaczarniu, do odwołania. Mamy nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie i niebawem spotkamy się w Bibliotece.

Życzymy dużo spokoju i optymizmu w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

czwartek, 12 marzec 2020 13:04

Informacja

Na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Filie, zostają zamknięte dla czytelników w dniach 12.III.2020 - 25.III.2020.

środa, 11 marzec 2020 09:04

Komunikat Wójta Gminy Lisia Góra

W związku z komunikatem i wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia, które dotyczą zapobiegania zakażeniu koronawirusem oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Lisia Góra, wszelkie wydarzenia kulturalne, sportowe, zgromadzenia i zebrania na terenie Gminy Lisia Góra zostają odwołane.
Jednocześnie proszę wszystkich Mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności, higieny oraz unikania miejsc zatłoczonych.