liczniki odwiedzin Podziękowania

Podziękowania

Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić. Im dajesz więcej, tym większym się stajesz.

Antoine de Saint-Exupéry

I Ty możesz wzbogacić zbiory naszej Biblioteki

Drogi Czytelniku!

Jeśli  posiadasz niepotrzebne książki lub czasopisma, a chciałbyś by jeszcze  komuś  służyły, to podaruj  je naszej BIBLIOTECE. Książki  w  dobrym  stanie zostaną  wpisane   do inwentarza biblioteki  i staną się jej majątkiem, natomiast zniszczone ale ważne ze względu na  swą treść, będą  udostępniane Czytelnikom,  lecz nie zostaną zaksięgowane. Będziemy wdzięczni za każde, nawet najskromniejsze wsparcie.

DO  WSZYSTKICH  DARCZYŃCÓW : DO  TYCH  KTÓRZY  WSPIERALI   NAS                   W  PRZESZŁOŚCI,  TYCH  OBECNYCH I PRZYSZŁYCH, ORAZ TYCH  KTÓRZY OFIAROWALI  SWOJE ZBIORY ANONIMOWO,  KIERUJEMY WYRAZY SERDECZNYCH PODZIĘKOWAŃ.

Lista Ofiarodawców jest długa, jednak ochrona danych osobowych nie pozwala na ujawnianie nazwisk naszych Darczyńców.

Cytat dnia

Radość to sytuacja, którą cechuje pełnia.

Jak się zapisać ?

• 1 Przygotuj dowód osobisty

lub inny dokument tożsamości

• 2 Udaj się do najbliższej biblioteki
  • 3 Poproś o założenie karty
  • 4 Wypożyczaj książki !
  • 5 Koniec !
  • Nasza oferta

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług:

- ksero
    - wydruki czarno-białe i kolorowe
    - skanowanie
    - bindowanie
    - laminowanie

Wolontariat

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Zostań wolontariuszem !